Latnet

LATNET datortīkls tika izveidots jau 1992. gadā, izvēršot plašu darbu, lai nodrošinātu ar Interneta pakalpojumiem ne tikai akadēmiskās iestādes, bet arī biznesa organizācijas, valsts iestādes, skolas, privātpersonas - visus, kas saprot, cik svarīgi ir iegūt kvalitatīvu un ātru Interneta pieslēgumu.

LATNET nodarbojas ar dažādu Internet tehnoloģiju un pakalpojumu ieviešanu - lietotāju pieslēgšanu ar radio savienojumu, izdalītām telefonu līnijām un optiskām līnijām, iezvanpieeju dažādos variantos, kā arī organizāciju mājas lapu veidošanu, uzturēšanu un e-komercijas risinājumu izstrādi.

Tehniskā infrastruktūra Tehniskās politikas izstrādāšana un praktiskā tehniskās infrastruktūras realizācija LATNET grupā notiek ciešā sadarbībā starp datorzinātniekiem un praktiskiem Internet pakalpojumu sniedzējiem, kas garantē gan vajadzīgo tehnisko līmeni, gan apkalpošanas kultūru. Sevišķa vērība tiek pievērsta tīkla ekspluatācijas drošībai, izmantojot tehniskās iespējas pārraides kanālu dublēšanai.

LATNET ir savi jaudīgi starptautiskie kanāli, kas vajadzības gadījumā spēj viens otru aizstāt, garantējot drošību un ātrdarbību. Lai varētu nodrošināt lietotājus ar Internetu, tiek veidots atbalsta punktu tīkls gan Rīgā, gan visā Latvijā.

  • latnet
  • ltk
  • telia