Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk

Trīs lietas, kas raksturo LIX

GALVENAIS LATVIJAS INTERNETA APMAIŅAS PUNKTS

Trīs lielākie interneta pakalpojumu sniedzēji Latvijā (Tet, Bite Latvija un Telia Latvija), turpinot attīstīt un nodrošināt arvien kvalitatīvāku interneta pakalpojumu piegādi Latvijā, veica ievērojamas investīcijas jaunajā interneta plūsmu apmaiņas punktā Latvijas Interneta pakalpojumu sniedzējiem (LIX) struktūrā.

LIX UZTURĒTĀJI - 3 VADOŠIE LATVIJAS INTERNETA PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI

LIX (Latvian Internet eXchange) ir interneta plūsmu apmaiņas punkts Latvijas Internet pakalpojumu sniedzējiem. Pieslēdzoties pie šī punkta visiem Interneta pakalpojumu sniedzējiem parādās unikāla iespēja apmainīties ar interneta trafiku visātrāk. LIX uzturētāji ir Tet, Bite Latvija un Telia Latvija.

PAKALPOJUMU KVALITĀTE "LAYER 3" LĪMENĪ

Visiem esošajiem LIX mezgla pieslēgtiem klientiem ir nodrošināts tiešais optiskais savienojums ar jauno trafika apmaiņas punktu: klienti (pārsvarā citi interneta pakalpojumu sniedzēji, finanšu un IT nozaru uzņēmumi) var apmainīties ar kvalitatīvu datu plūsmu Layer 3 līmenī.

Jaunumi

IR TAPUSI JAUNA LIX MĀJASLAPA

05.oktobrī 2018 Jaunumi
Šogad LIX mājaslapa ir piedzīvojusi pārmaiņas. Tā ir tapusi par jaunu, pārskatāmu, vizuāli uzlabotu informācijas vietni, kur iespējams uzzināt aktuālāko informāciju par un ap LIX un tā sniegtajiem pakalpojumiem.
Lasīt vairāk

MAINĪGĀS TRAFIKA NOSLODZES

13.oktobrī 2016 Jaunumi
Turpmāk LIX klientiem būs tikai fiksēta un attiecīgi arī prognozējama ikmēneša maksa, kura būs atkarīga no izvēlētā pieslēguma. LIX tīklā būs pieejami trīs veidu pieslēgumi un visi bez trafika uzskaites.
Lasīt vairāk

10 G INTERFACE

02.oktobrī 2016 Jaunumi
Saistībā ar pieaugošajām interneta apmaiņas kapacitātēm, esošām LIX noslodzēm un LIX lietotāju tehnoloģiskajām prasībām, LIX tīkls šobrīd piedzīvo attīstību, kas paredz jaunu un kapacitatīvi jaudīgāku interfeisu nodrošināšanu LIX lietotājiem. LIX tīklā ir iespējams abonēt arī 10G interfeisu.
Lasīt vairāk

KOMŪNIJAS

12.jūnijā 2016 Jaunumi
LIX piedzīvo arī konceptuālu tehnoloģisku attīstību, un līdz ar to LIX klientiem ir radīta komūniju jeb tā sauktā Community papildus funkcionalitāte efektīvākas trafika maršrutēšanas (routing policy) nolūkā.
Lasīt vairāk

BEZTRAFIKA UZSKAITE

01.maijā 2016 Jaunumi
Realizējot trafika apmaiņas punkta uzlabošanu, kompānijas veica vairākas izmaiņas. Tā tika nomainīta aparatūra uz jaunāko, daudz veikt spējīgāko, datu apmaiņas ātrums palielināts līdz 20 Gbit/s, savukārt pakalpojumu līmenis – pacelts no Layer 2 uz Layer 3, kas nodrošina klientam iespēju prioritizēt savu trafiku. Visbeidzot tika optimizētas LIX aparatūras izvietojumu vietas. Tas nozīme, ka klientiem viens …
Lasīt vairāk

Sadarbības partneri